browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Programjaink

 

2019 / 2020 -as tanév

szeptember    október    november    december   január

február    március    április    május    június    

 

 

Dátum

Időpont

Esemény

2019.08.22. 9:00

Alakuló értkezlet

2019.08.22. 10:00

Munkavédelmi oktatás

2019.08.26-27. 8:00

Javító- és osztályozó vizsgák

Megjelenés augusztus 26-án a vizsgázóknak kötelező.
Írószert, a nyári gyakorlásokat
kérjük, a tanulók hozzák magukkal!

2019.08.27 – 28.  

Munkaközösségi értekezletek

2019.08.29. 9:00 Tanévnyitó értezlet
2019.08.22.-30.   Teremrendezés
2019.09.02. 8:00 Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap
2019.09.02. 7:45 Gyülekező
Megjelenés ünneplőben (fehér felső, sötét alj)
2019.09.02. 11:40 Első tanítási nap vége.
Iskolaotthonos és napközis tanulóknak 16:00
2019.09.02.-09   Szülői értekezletek (2-8.osztályig) az osztályfőnökök értesítése szerint
2019.09.11. 17:00 Szülői Munka Közösségi (SzMK) ülés
2019.09.16-18.   Papírgyűjtés
2019.09.26. délután Gyümölcsnap
2019.09.28. 10:00 -15:00 Hagyományőrző nap – Szüreti mulatság
2019.10.03.   Kovács Mónika minősítése
2019.10.04.   Október 6-i ünnepély
2019.10.07. 14:15 és 16:15 Információs értekezletek
2019.10.12.   Vártúrák- Csókakő
2019.10.16.   Kirándulás a Vajdahunyadvárba
2019.10.17.   Rábainé Radó Katalin minősítése
2019.10.18.   Bábszínház
2019.10.22.   Október 23-i ünnepély
2019.10.28. – 31.   Őszi szünet
2019.11.05.   Asztalitenisz verseny
2019.11.06.   Tankerületi földrajz verseny
2019.11.08.   Teleki ünnepély
2019.11.11.   Iskolai agresszió
2019.11.12.   Gecse Simon Orsolya előadása 5.a osztálynak 4-5.óra
2019.11.14.   Internet veszélyei
2019.11.15.   Márton napi népszokások a napköziben
2019.11.18.   Ruhabörze
2019.11.18.-22.   Első évfolyamosok látogatása
2019.11.18.   5 évfolyamra átmenet értékelő 
2019.11.19.   Iskolai agresszió
2019.11.20.   Parkvárosi könyvtár látogatás 2a és 2b
2019.11.21.   Kovácsné Bézi Erika minősítése
2019.11.23.   Színházlátogatás 3c
2019.11.26.   Égés veszélyei előadás
2019.11.27.   Óvónők látogatása
2019.12.02.   Komplex Alap Program továbbképzés
2019.12.04.   Parkvárosi könyvtár látogatás 2a és 2b
2019.12.05.   Mikulás sportnap
2019.12.07.   Tanítás nélküli munkanap
2019.12.11.   Adventi vásár
2019.12.18.   Parkvárosi könyvtár látogatás 2a és 2b
2019.12.20.   Dolgozói karácsony – utolsó tanítási nap
2020.01.06.   Szünet utáni első tanítási nap
2020.01.10.   Mozilátogatás 4b
2020.01.18.   Központi írásbeli felvételi
2020.01.22.   Munkaközösségi értekezletek
2020.01.23.   Alsós osztályozó értekezlet
2020.01.24.   I. félév vége
2020.01.27.   Felsős osztályozó értekezlet
2020.01.29.   Szülői Munkaközösségi Értekezlet
2020.01.30.   Munkaközöség-vezetői beszámolók leadása
2020.01.31.   Bizonyítvány osztás
2020.02.03.   Nevelőtestületi értekezlet, tanítás nélküli munkanap, ügyelet
2020.01.31 – 02.08.   Szülői értekezletek
2020.02.04.   IV. korcsoportos Diákolimpia Lány kosárlabda – Diósd
2020.02.04. 11:00 LEP program – Ágacska című előadása
2020.02.06.   Horváthné Hunyadvári Anita minősítése
2020.02.06.   SKUP 4-6. évfolyam – Érdi Aréna
2020.02.12.   2 a,b könyvtárlátogatás
2020.02.12. 16:30 Leendő első osztályos szülőknek szülői értekezlet
2020.02.14.   Farsang
2020.02.17-18.   Felvételi lapok postázása
2020.02.27.   Tanfelügyeli látogatás
2020.02.29.   Szandavár meghódítása, túra a Cserhát hegységben, számháború
2020.03.02.   Információs értekezletek
2020.03.05.   Tanfelügyeli látogatás
2020.03.13.   Március 15-i ünnepségek
  10:00 Alsó tagozat
  11:00 Koszorúzás a kopjafánál
  12:00 Felső tagozat
2020.03.23.   Szakmai nap, tanítás nélküli munkanap, (ügyelet)
  14:00 "Nyelvünkben élünk" tankerületi verseny
  14:00 Tankerületi számítástechnika verseny
2020.03.31.   Tanfelügyeli látogatás
    Vitán vár meghódítása, túra a Vértes hegységben, csapatépítés