browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Archívum

 

2015/16-os tanév eseményei:

 

2016 nyarán is lesz Érdi Nyári Napközis Tábor – részletek az alábbi linkeken.

Nyári tábor 2016 – Programjavaslat

Nyári tábor 2016 – Jelentkezési lap és tájékoztató

 

img202


Tisztelt Szülők!

Kérjük Önöket, hogy az alábbi linken
https://survey.co1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_5mYptMDI4lXffzD
töltsék ki a kérdőívet!

Köszönjük támogatását!


2016. április 29-én 14 órától ünnepeltük a Tánc Világnapját.

Nézd meg milyen volt!

Táncvilágnapiplakát

Ezen a napon emlékeztünk Árminkára is!

Árminra emlekeztek


2016. április 28-án a Te szedd! program keretében iskolánk több, mint 70 fővel tisztította meg a Parkvárosi utcákat. Köszönjük a szervezését az Érdi polgárőségnek és Brindzik Zsuzsa tanárnőnek!

DSC_0392  DSC_0391 DSC_0390

Te szedd! és a Telekisek a hírekben

Te szedd! Érden


2016. április 22-én a Föld napján került sor a Fenntarthatósági Témahét keretében a Fenntarthatósági Kupa-versenyre.

Iskolánkon kívül 711 másik iskola nevezett még, akik közül a 71. helyen végeztünk. A pontszámok alapján pedig a 30 helyezettből a 7. helyen.

Gratulálunk az iskolánkat képviselő ÖKO-védők csapatának (Kéri Boglárka, Molnár Lilla, Székely Zoltán 5.b osztályos tanulók)!


2016. április 5. – 9. Határtalanul! kirándulás a 7. osztályosokkal….

Hatartalanul! kirándulás Erdélybe


2016. márciusában iskolánk adott otthont az Érdi Kosárlabda Diákolimpiának.

Kosárlabda Diákolimpia


Részvétünk: Iskolánk együtt érez a családdal!

Árminkáért2

Czinege Regina (6.a osztályos tanuló) és a Rózsa nyomda segítségével ajándékot készítettünk Árminka segítőinek.
Árminkáért   SegítsünkÁrminnak


Tanításon kívüli programok lehetőségek a 2015/16-os tanévben:

2016. május 11. 

Vízi Cirkusz előadás megtekintése különbusszal
Ára: busz 2500 Ft
Jelentkezés május 9-ig Nonn Ilona tanárnőnél vagy az osztályfőnököknél.

2016. május 1. – 9.

Walesi várak megtekintése londoni városnézéssel
Ára: busz + szállás + étkezés + belépők 125.000 Ft
Jelentkezés október végéig 20.000 Ft előleg befizetésével Nonn Ilona tanárnőnél vagy az osztályfőnököknél (alsó tagozatosok is jelentkezhetnek kísérővel).
Bővebb információ:
Wales-kirándulás

december 8.

Oszi-boszi a jóságos nagyanyó című darab megtekintése különbusszal
Ára: busz + jegy 2000 Ft
Jelentkezéskorlátozott számban október végéig Nonn Ilona tanárnőnél vagy az osztályfőnököknél.


Tisztelt Szülők!

 

Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban a tankönyvosztás az első tanítási napon 2015.09.01-én lesz.
– Az elsős tanulók szülei hagyományunkhoz híven délután a szülői értekezleten vehetik át a tankönyveket.
– 2-8. évfolyamig a gyerekek délelőtt, az osztályfőnököktől kapják meg a tankönyveket.

A fizetős tanulók a tankönyvek átvételekor kapják meg a csekkeket is, melynek befizetésére 2 hét áll majd rendelkezésükre.

Ingyenességre jogosultak:

  • 1-3. évfolyamig minden tanuló
  • 4-8. évfolyamig :
  • Rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesül,
  • 3 vagy több gyermek van a családban,
  • Sajátos Nevelési Igényű tanulók,
  • Tartós betegség esetén.

Az ingyen kapott tankönyvek az iskola tulajdonát képezik, ezért a tanév végén vissza kell adni.

A tankönyvekért a szülők anyagi felelősséggel tartoznak, a megrongált tankönyveket ki kell fizetniük!

Az ingyenességre jogosultaknak lehetőségük van a tankönyveket megvásárolni, a http://konyv.kello.hu oldalon augusztus 1-től, melyet a szülő maga intéz.

A 2015/16-os tanévben a jelen tájékoztató után felsorolt tankönyvekből fogunk tanítani.
A pirossal jelölt könyveket a könyvtárból kapják az ingyenességre jogosult tanulók.

Mindenkinek jó pihenést kívánunk a nyári szünetre!

Tankönyvek listája évfolyamonként

Nyelvkönyvek listája évfolyamonként


Elkezdődött a felújítás…

A gyerekek üzenteket írtak a környéken lakóknak, hogy felhívják figyelmüket az iskolában folyó munkálatokra.

IMAG2196


2015 / 2016 -os tanév programjairól:

szeptember    október    november    december   január  február    március    április    május    június    

dátum

időpont

esemény

aug. 31.

15:00

Tanévnyitó ünnepély

szept. 1.

7:45

Első tanítási nap

Tankönyvosztás

szept. 1.

17:00 Szülői értekezlet (1. évfolyam)

szept. 2. – 4.

 

Szülői értekezlet (2. – 8. évfolyam)

szept. 9.

8:30-13:30
 

17:00

2. a osztály tanulmányi kirándulás – Tabajd
SZMK ülés; Intézményi Tanács

szept. 14-től   Örökös Ökoiskola – tereprendezés, fásítás

szept. 17.

13:30 – 16:00

Sport Expo – 4. évfolyam
(busz biztosított)

szept. 22. vagy
szept. 23.
  Hulladékgazdálkodással kapcsolatos előadás
szept. 21. – 25.   Gyümölcsnap – alsó tagozat (évfolyam szinten)
szept. 24. 14:00-15:30 Gyümölcsnap – felső tagozat
szept. 29. 13:00 Mentoráló intézmény – Workshop – szövegértés fejlesztése
okt. 1.   Zene világnapja – Különböző zenei irányzatok és más népek zenéje
okt. 2. – 9.   ÖKO – hét (Ózon világnapja, Kukalógia – újrahasznosítás, Szellemi, ügyességi játékok, bemutatók, „Állati jó” – program)
okt. 3. 14:00-tól Hagyományőrző programok (ÖKO – hét keretében fásítás, makett készítés)
okt. 5. – 7.   Hulladékgyűjtés (papír, PET palack)
okt. 6. 8:00 Aradi vértanúk napja – megemlékezés
okt. 14.   Steve Jobs nap
13:00-tól Mentoráló intézmény – Workshop – szóbeliség fejlesztése
okt. 20. 9:00-tól Elektrotechnikai Múzeumban rendhagyó fizika órán vesz részt a 8.évfolyam és 7.a osztály
14:00-tól Teleki Kupa tankerületi asztalitenisz verseny;
14:00-tól „Magyar utazók és felfedezők" tankerületi földrajzverseny
okt. 21. 8:00 Október 23-i nemzeti ünnep – megemlékezés
okt. 22. 10:00 Tanítás nélküli munkanap
Teleki ünnepély
– műsor, első évfolyamosok fogadalom tétele, díjak átadása
okt. 26. – 30.   ŐSZI SZÜNET
nov. 2.   Szünet utáni első tanítási nap
nov. 2-13   5. évfolyamosok látogatása
nov. 3. 14:30 Belső ellenőrzési csoport megbeszélése
nov. 5. 8:00-16:00 4. a Dinnyés – Madárdal tanösvény
nov. 6-8.   Önismeret tréning
nov. 11. 13:30 Rajzverseny az Érdligeti Általános Iskolában
nov. 12. 10:00-13:30 Pályaválasztási kiállítás 8. évfolyam
nov. 13. 14:00-15:00 Márton napi vásár a napköziben
14:00-16:00 Ruhabörze (a felajánlásokat a portán lehet leadni)
15:00-18:00 Halloween: maszkos suli buli
13:00 Történelem, biológia, kémia verseny a Vörösmarty Mihály Gimnáziumban
nov. 15. 13:30-18:30 Nemzeti színház (2. a, 2. b)
nov. 16-27   1. évfolyamosok és az új kollégák látogatása
nov. 18. délelőtt Égés megelőzése 4. évfolyamosok számára Bethesda kórház dolgozóinak előadásával
13:30 Író- olvasó találkozó a gyermekkönyvtárban
vendég: Nógrádi Gergely
nov. 20. 14:00 Matematika, fizika verseny a Vörösmarty Mihály Gimnáziumban
14:00 Advent készülődés – kézműves foglalkozás a Telekiben
nov. 23. 10:00 Pingvin Pityu környezetvédelmi zenés előadás alsósoknak
14:30 Alsó tagozatos mesemondó verseny – iskolai könyvtár
nov. 24. 9:00 Óvó nénik látogatása az 1. évfolyamon
10:00 Óralátogatások megbeszélése
nov. 28. 7:00-21:00 Eisenstat kirándulás
nov. 30. 17:00 pályaválasztási szülői értekezlet
dec. 2.   Testnevelés szakértő a 4. b-ben
dec. 4. 14:00-16:00 Télapó – délután 5. b
  2. c, 3. b, 3. c, 4. a Campona – mozi-délután
dec. 7. 14:00 Bolyai matematika verseny
14:30 Információs értekezlet
dec. 8. 15:00 Operett Színház – Oszi-boszi a jóságos nagyanyó
dec. 9. 14:00 „Karácsonyi angolverseny” – Tárnok
dec. 9-16.   Adventi vásár
dec. 15. 9:00-13:30 Néprajzi Múzeum (5. évf., 6. a, 7. a)
dec. 17. 10:00 Óvodások megajándékozása
dec. 18.   Rövidített órák – délután ügyelet
szünet előtti utolsó tanítási nap
dec. 21-31.   Téli szünet
jan. 4.   Szünet utáni első tanítási nap
14:30 Információs értekezlet
jan. 12. 11:00 Színházlátogatás: János vitéz (5.b, 6.a)
jan. 16.   Központi írásbeli felvételi
jan. 19. 14:00 Diákparlament
jan. 21. 14:00 Osztályozó értekezlet – alsó tagozat
jan. 22.   Magyar Kultúra napja
I. félév zárása
jan. 25. 14:00 Osztályozó értekezlet – felső tagozat
jan. 26 – febr. 3.   Munkaközösségi értekezletek
jan. 27. 17:00 SZMK – Intézményi Tanács
jan. 29. 8:00 Bizonyítványosztás
15:00 Felsős farsang
febr. 1-3.   Szülői értekezletek az osztályfőnök értesítése szerint
febr. 5.   Alsós farsang
febr. 8. 9:00 Félévi értekezlet, tanítás nélküli munkanap
febr. 9. 17:00 Óvodai szülői értekezlet elsősöknek – Tárnoki út
febr. 10.  

IV. korcsoport leány kosárlabda verseny Diósdon

febr. 11. 16:30 Óvodai szülői értekezlet elsősöknek – Bem tér
febr. 12. 8:00 Minősítések
10:00 Elsősegély alapjai 8. évfolyam
febr. 15-26.   8. évfolyam – óralátogatások
febr. 16. 10:00 Újraélesztés alapjai – 8. évfolyam
9:00-12:30 2. a osztály – Pálvölgyi cseppkőbarlang
febr. 19. 14:00

Zrínyi matematika verseny a Bólyaiban – 18 fő képviseli az iskolánkat

febr. 22. 15:00 „Iskolakóstolgató” leendő első osztályosoknak
febr. 25. 13:45 5. angol tagozat bemutató foglalkozás
febr. 29. 15:00 „Iskolakóstolgató” leendő első osztályosoknak
március 2. 14:15 PANGEA matematika verseny
I. forduló
március 3. 8:00 Minősítés
március 4.   III. korcsoport fiú kézilabda verseny – Körzeti Németh Helga utánpótlás
március 5. 9:00 Tanítás nélküli munkanap – Nevelési értekezlet
március 7. 15:00 „Iskolakóstolgató” leendő első osztályosoknak
14:15 Információs értekezlet
március 7-11.   „Pénz7” program
március 9. 9:00 III. korcsoport fiú körzeti kosárlabda verseny a Telekiben
március 10.   Teleki Sámuel halálának 100. évfordulója
8:00

Koszorú elhelyezése a
Magyar Földrajzi Múzeum
kertjében álló Teleki Sámuel szobránál

10:00 „Emlékóra”
Benkő András volt diákunk bemutatkozó előadása
11:50 Határtalanul! pályázat – fakultatív előkészítő óra
március 11. 9:00 Március 15-i ünnepély alsósoknak
A műsort készíti a harmadik évfolyam.
10:00 Koszorúzás a kopjafánál
11:00 Március 15-i ünnepély felsősöknek
március 16. 12:30 3. osztályos fiúk kézilabda mérkőzése (Németh Helga utánpótlás)
13:00 Alsós prózamondó verseny
15:00 Felső tagozatos prózamondó verseny a Csuka Zoltán Könyvtárban
március 17. 10:00 Kenguru matematika verseny
11:50 3. osztályos leány kézilabda mérkőzése (Németh Helga utánpótlás)
március 18. 11:00 III. korcsoport lány körzeti kosárlabda verseny a Telekiben
március 20. 11:00 2. a, b Nemzeti Színház: Egerek
március 21. 14:00 Tankerületei helyesírási (2.-4. évf.),
Anyanyelvi (5.-6. évf.) verseny a Telekiben
15:00 „Iskolakóstolgató” leendő első osztályosoknak
március 22. 14:00 Tankerületi számítástechnika verseny a Telekiben
március 23. 11:00 III. kcs. fiú kosárlabda Diákolimpia a Telekiben
március 24-29.   Tavaszi szünet
április 1. 11:00 4. a, 3. b Parlament látogatása
április 4. 14:15 Információs értekezlet
15:00 „Iskolakóstolgató” leendő első osztályosoknak
április 5-9.   Határtalanul! pályázat keretében
7. évfolyam – Erdély
április 6. 8:00 4.b, 4. c osztályok részvétele az országos PIRLS mérésben
április 7. 8:00 Katasztrófavédelmi verseny
Szigetszentmiklós
14:30 Házi versmondó verseny – alsó tagozat
április 11.   Költészet napi vetélkedő
április 11-13.   Papír és PET palack gyűjtés
április 12. 14:00 Házi versmondó verseny – felső tagozat
április 14-15. 8:00-19:00 Elsős beiratkozás
április 15. 8:00 Holokauszt áldozatai – emlékműsor
április 19. 14:30 Népdaléneklési verseny
április 20. 13:00 Alsó tagozatos versmondó verseny
15:00 Felső tagozatos versmondó verseny a Csuka Zoltán Könyvtárban
április 21. 14:00 Tankerületi környezetismeret verseny – Gárdonyiban
április 22.   Föld napja vetélkedő
  Színház: Tom Sawyer kalandjai
április 25. du. „Kihívás napja”
9:30 3. c „láthatatlan kiállítás”
14:00 4. b „láthatatlan kiállítás”
április 27. 8:30 3.a „láthatatlan kiállítás”
április 29. 14:00 Tánc világnapja – szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket

2016. május első hetében szülői értekezletekre várjuk a szülőket, melyekről a tájékoztató füzeteken keresztül értesülhetnek.

Május első hetében anyák napi osztályszintű ünnepségek
osztályfőnökök értesítése szerint.
május 1-8.   Tanulmányi kirándulás Wales-be
május 2. 14:00 Információs értekezlet
május 3. 11:50-13:30 Drogprevenciós előadás – 6. o
május 6.   Pákozd 1. a, 1. b
május 9-13.   4. évfolyam – óralátogatások
május 11.   Piliscsaba – 2. a
május 18. 8:00 6., 8. évfolyam angol, német
idegen nyelvi országos mérés
10:00 Óvodások látogatása
május 21.   Agárd – 5. c
május 25. 8:00 Országos kompetencia mérés
6. és 8. évfolyamon
17:00 SZMK és Intézményi Tanács ülése
május 27. 8:00 Gyermeknap – Tanítás nélküli munkanap
Miniverzum – 3. a, c
Komárom – 8. b, c
Agárd – 8. a
június 6. 14:15 Információs értekezlet – Pedagógusnap
június 13.   Bp. Tarzan park – 5. a, b
június 14.   Agárd – 6. a
12:00 8. évfolyam búcsú műsora diákoknak, tanároknak
17:00 8. évfolyam műsora szülőknek, hozzátartozóknak
június 15. 9:30 Belső ballagás
10:00 Külső ballagás
13:00 Alsós osztályozó értekezlet
június 16. 8:00 Felsős osztályozó értekezlet
június 17.   Beszámolók leadása a munkaközösség – vezetőnek
június 20. 8:00 Beszámolók leadása az igazgató-helyetteseknek
június 21. 17:00 Ünnepélyes tanévzáró – megjelenés alkalomhoz illő öltözetben.
június 23. 9:00 Tanévzáró értekezlet
június 24-július 5.   Tanév végi feladatok elvégzése – leltár

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




2014/15-ös tanév eseményei:

 

A 2015-ös Tánc világnapi videó:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HvNknCelPcQ


 

Tájékoztató a gyermekétkeztetési térítési díjkedvezményről

 


A leendő elsős kisiskolások számára ISKOLAKÓSTOLGATÓ órákat tartunk

március 2-án, március 9-én, március 16-án, március 30-án.

Várunk minden érdeklődőt!


ÖKO nap

kép7 kép5

kép4   kép6

kép2 kép1

 


Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban 2015.március 12-én, csütörtökön, 16 órától

szülői értekezletet tartanak a 2015/16-os tanév első, második, harmadik, ötödik, hatodik, hetedik évfolyamos tanulók hittan oktatásával kapcsolatban a következő egyházak képviselői:

Magyar Katolikus Egyház

Magyarországi Református Egyház

Magyarországi Evangélikus Egyház

HIT Gyülekezete

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

 

Iskola vezetőség

Érd, 2015.02.19.


Az 5. és a 6. évfolyam számára
az alábbi előadásokra kerül sor februárban:

 

img051

 


 

10710583_791625104209767_5049750344118995813_n


Hirdetmény_beiratkozás_03_04-1

 


2015. január 22. –Szaval a nemzet

 

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=2aDyN0gf_ts[/embedyt]

 


2015. januárjától módosultak az étkezési díjak.

Kérjük tájékozódjon a titkárságon.


 

Október 1-től iskolánk elnyerte a 2014/2015-ös tanévtől

a Mentoráló Intézmény címet.

 


Tisztelt Szülők!

Felhívjuk figyelmüket a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény hosszabbítására, amely az ingyenes tankönyv és ingyenes étkezés igénybevételéhez elengedhetetlenül szükséges. Akinek nincs érvényben a fenti határozat, úgy az étkezést is meg kell térítenie.

 

A 3. – 8. osztályos tanulók ingyenes tankönyv igénybevételénél, kérjük a 3 vagy több gyermekes szülőket, hogy gyermekeik születési anyakönyvi kivonatát és a családi pótlék folyósításáról szóló egy hónapnál nem régebbi igazolást hozzák magukkal. A 18. életévét betöltött testvér esetében iskolalátogatási igazolást is kérünk.

 


Iskolai előzetes:

A 2014 / 2015 – ös tanév legfontosabb tudnivalóiról itt olvashat bővebben.

 


 

2014/15. tanév rendje

 


 


2014/15-ös  tanév  programjairól:

szeptember   október   november   december    január    február    március    április    május    június

 

dátum

időpont

esemény

aug. 29.

15:30

Tanévnyitó ünnepély

szept. 1.

7:45

Első tanítási nap

szept. 1.

17:00 Szülői értekezlet (1. évfolyam)

szept. 2. – 4.

 

Szülői értekezlet (2. – 8. évfolyam)

szept. 8.

 

SZMK

szept. 8. – 10.

 

Papírgyűjtés

szept. 18.

 

Gyümölcsnap 

szept. 19. 14:00 Társasjáték délután
szept. 26. 14:00 Társasjáték délután
szept.27. – okt.5.   RRR Comenius – Franciaország
okt. 1. 12:00 Zene világnapja – Közös éneklés a város főterén
Iskolánkat képviselte: a 2. évfolyam
Anna nénivel és Kinga nénivel
okt. 3. 14:00 Városi rajzverseny a Földrajzi Múzeum szervezésében – Külön díj (4. c -Felkészítő: Vinczéné Lőrinc Judit)

okt. 4.

10:30 2. a fellépése a Magyarok vásárán
 15:00 

Hagyományőrző nap – szüreti bál

okt. 6.

8:00 

Aradi vértanúkra emlékezünk 

 14:00

Információs értekezlet

17:00

Fogadóóra (humán)

      okt. 6. – 8.

 

Fogadóóra (alsó)

okt. 8.   Toleráns magatartás elsajátítása 4. évfolyamosok számára
okt. 9.   1. évfolyam – Sas-hegyi tanösvény
okt. 15. 14:00 Megyei Diákparlament (képviselők: Uhlár Brigitta, Nonn Ili néni)
okt. 17. 15:00-18:00 Black & White party – Suli buli
  6. b. Jutalom napja a Nemzeti Múzeumban (a bukásmentes tanévért)

okt. 20.

14:00 

Teleki asztalitenisz verseny 

14:00 

    "Magyar utazók" földrajzverseny

  "Év pedagógusa" választás
okt. 10-20.   Képességmérés 1. évfolyamon

okt. 21.

8:00 

Október 23-i megemlékezés

14:00 Igazgatóhelyettesi pályázatok elbírálása
okt. 22. 10:00 Teleki ünnepély
okt. 27. – 31.   ŐSZI szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2014. október 21. kedd, szünet utáni első tanítási nap 2014. november 3. hétfő)
nov. 1-30.   Új pedagógusok, első osztályos tanítók, csoportvezetők óráinak látogatása, értékelése
nov. 4-27.   Alsóból felsőbe átmenet vizsgálata

            nov.3.

14:00 Információs értekezlet

16:30

Fogadóóra (reál) – Felső tagozat

nov. 3-5.   Fogadó óra – alsó tagozat osztályfőnök értesítése szerint

nov. 4.

15:00

Mentoráló Intézmény cím átvétele

nov. 7.   "Együtt egymásért" Öko-nap a Zimánydyban
nov. 7. 14:00-16:00 Márton napi vásár
nov. 4-25.   Első évfolyamosok beilleszkedése, óvónők látogatása
nov. 10. 10:00

Pályaválasztási kiállítás

8. évfolyam

14:00 Micimackó bérlet – Zengő ABC – 2. évfolyam, 1. c
nov. 12.   7. évfolyam – drogprevenció – 2 órában
14:00 Tankerületi rajzverseny az Érdligeti Általános Iskolában
nov. 14. 9:00

Mentoráló intézmény – bemutató tanítás 4. évfolyamon

Bemutatót tart: Németh Nóra

nov. 14., 21. 14:00 Társasjáték/filmklub délután
nov. 18. 14:00 Egészséges életmód vetélkedő
  Tankerületi floorball verseny IV. korcsoport
nov. 20.   Tankerületi floorball verseny III. korcsoport
nov. 24-28 14:00-16:00 Pályaválasztási tájékoztató 7.-8. évfolyam
nov. 24. 17:00 Pályaválasztási tájékoztató 7.-8. évfolyam
nov. 26. 9:00 Óvónők látogatása- mérési eredmények vizsgálata
délelőtt Újraélesztés a gyakorlatban – foglalkozás – 8. évfolyam
13:15

Fővárosi nagycirkusz – 1. évfolyam

14:00 Tankerületi Bólyai angolverseny – 8. évfolyam
nov. 27. 14:00 Alsós mesemondó verseny
nov. 28. 14:00 Alsóból felsőbe való átmenet vizsgálatának lezárása – értekezlet
  Születéstől a felnőtt korig konferencia – Százhalombatta
nov. 29.  

Bécs – Adventi vásár

(4500,- Ft + 2 euro/fő)

dec. 1. 14:00 Információs értekezlet
14:00 Színház alsó tagozatosoknak: Vackor Kalandjai
16:30 Fogadó óra – felső tagozat
humán munkaközösség
dec. 1-3.   Fogadó óra – alsó tagozat osztályfőnök értesítése szerint
dec. 2-5. 14:00-16:00 Adventi kézműves foglalkozások minden nap más alkotás
anyagköltség 20,–50,-Ft/munkadarab
dec. 3. 14:00 Tankerületi angol csapatverseny 5.-8. évfolyamosoknak
rendező iskola: Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
dec. 4.   Bűnmegelőzés – rendhagyó osztályfőnöki órák az 5. évfolyamon
  Országos floorball selejtező IV. korcsoport
dec. 5. 13:00 Mozi: Delfines kaland – 2. b, c
dec. 8-12. 14:00 Adventi vásár
dec. 9. 13:00 Mentoráló intézmény – bemutató óra angolból
Tanít: Rábainé Radó Katalin
dec. 13. 8:00-12:00 Sportkarácsony
  Európai láncreakció-kísérlet 6. évfolyam fiúk
www.ecr2015.blogspot.hu
dec. 15. 14:00 Micimackó bérlet: Kiskarácsony, nagykarácsony
dec. 16. 15:00 Színház a felső tagozatosoknak – Dickens: Karácsonyi ének
dec. 18.   6. évfolyam – Csodák palotája
dec. 22. – jan.2.  

TÉLI szünet

jan. 5. 16:30 Fogadó óra: reál munkaközösség felsőben

jan. 5-7.

 

Fogadó óra alsóban osztályfőnökök jelzése szerint

jan. 10.

 

Tanítás nélküli munkanap – Nevelési értekezlet

jan. 13.

13:30

DÖK ülés

jan. 14.

9:00

Mentoráló Intézmény – bemutató – IKT eszközök használata

jan. 16.

 

I. FÉLÉV vége

jan. 17.

 

Központi felvételik

jan. 19.

12:00

Alsós osztályozó értekezlet

14:30 Felsős osztályozó értekezlet

jan. 20-22.

 

Munakaközösségi értekezlet

jan. 23.

 

Félévi bizonyítványok kiosztása

jan. 26.

14:00

Kaziczy Verseny az iskolai könyvtárban

jan. 27.

 

DÖK Parlament

jan. 29.

17:00

SZMK

jan. 30.

 

Tanítás nélküli munkanap – félévi értekezlet

febr. 02.

17:00

Felsős szülői értekezlet

febr. 02-04.

 

Alsós szülői értekezlet osztályfőnökök jelzése alapján

febr. 06.

 

Alsós farsang

febr. 11. de Misi mókus kalandjai – bábszínház 1. évfolyam
du Táncszínház – Állatok fasrangja (alsós tagozat)
13:00- Tankerületi Kazinczy verseny 5-8. évfolyam
febr. 13-ig    8. osztályosok felvételi jelentkezési lapjainak továbbítása

febr. 13.

 

Felsős farsang

febr. 17.   Kosárlabda bajnokság IV. korcsoportos lányok, fiúk (Kőrösiben)
febr. 19. 19:00 Színház "Miss Saigon" (2600Ft,- + buszköltség)
febr. 20. 14:30 Meseládikó: mese- és kézműves foglalkozás az iskolai könyvtárban (1-2.osztályosoknak)
febr. 23. 14:30 Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny az iskolai könyvtárban (házi forduló)
febr. 24.   Kosárlabda bajnokság III. korcsoport fiúk – Diósd
14:00-15:00 PANGEA matematika verseny
febr. 26.   Kosárlabda bajnokság III. korcsoport lányok – Diósd
márc. 02. 15:00-16:00 Iskolakóstolgató
17:00 Humán munkaközösség fogadó óra
Alsó tagozat osztályfőnök értesítése szerint
márc. 04.   Internet használat veszélyei 7. évfolyam
14:30

Alsó tagozatos vers- és prózamondó verseny

márc. 05.  

IV. korcsoport kosárlabda – lány megyei területi verseny

márc. 06. 14:00 Napközis puzzle verseny az iskolai könyvtárban
márc. 09-13.   Pénz7 4-8. évfolyam
márc. 09. 15:00-16:00 Iskolakóstolgató
márc. 11.   Tankerületi német verseny
márc. 12.   Tankerületi angol verseny
16:00 Hittan szülői értekezlet
márc. 13. 10:00 Március 15-i ünnepély alsó tagozat
11:00 Március 15-i ünnepély felső tagozat
11:30 Koszorúzás
15:00 Cirkusz
márc. 14.   2. a osztály fellépése a Fő téren
márc. 15. 10:00 Városi ünnepség – koszorúzás
márc. 16. 14:00 Amőba verseny (házi forduló)
Házi komplex verseny
márc. 17.   1. a, b Planetárium
márc. 18.   Víz világnapja alkalmából VÍZMŰ látogatása 2. a, c
13:00 Tankerületi prózamondó verseny
márc. 20. 16:00 Könyvborító versenyre (3-8. évf.) készített alkotások leadási határideje (könyvtárban)
márc. 23-27.   HAPPY hét – program
márc. 23. 14:00 "Nyelvünkben élünk" tankerületi verseny
15:00-16:00 Iskolakóstolgató

IDŐPONTVÁLTOZÁS!

márc. 26. csütörtök

14:00

Meseládikó: húsvéti mese- és kézműves foglalkozás az iskolai könyvtárban (alsó tagozatosoknak)

márc. 27. 14:00 Elsősegélynyújtó verseny
márc. 30. 15:00-16:00 Iskolakóstolgató
15:00 Színház – 2. a, c – Momo
ápr. 1. 15:00 Könyvborító versenyre (3-8. évf.) készített alkotások értékelése az iskolai könyvtárban
ápr. 2. – ápr. 7.   TAVASZI szünet
ápr. 08.   Szünet utáni első tanítási nap
ápr. 13. 12:45 Mentoráló intézmény – bemutató óra
14:00 Információs értekezlet
17:00 Reál munkaközösség fogadó óra
Alsó tagozatban: osztályfőnök értesítése szerint
  SZMK ülés
  Intézményi Tanács ülése
ápr. 14. 14:00 Költészet napi vetélkedő
ápr. 15. 10:00 II. korcsoport területi forduló futball – Százhalombattán
15:00

Tankerületi versmondó verseny

ápr. 16.

8:00-19:00

Elsős beiratkozás

ápr. 17.

8:00-19:00

Elsős beiratkozás

10:00 Tudásbajnokság megyei fordulója Budapesten 11 alsó tagozatos, 1 felső tagozatos részvételével
ápr. 18.   7. c kirándulás – Pálvölgyi-cseppkőbarlang
ápr. 20. 7:30-14:00 Planetárium – 2. b, 3. c
ápr. 21. 14:00 Tankerületi "Szépolvasási" verseny
ápr. 22. 8:00 7. évfolyam – pályaválasztási tanácsadás
14:00 Kompetenciamérés eredményeinek elemzése
ápr. 24. 8:00-13:30 Csodák palotája – 6. a
10:00 Alsós megyei komplex verseny Monoron
14:00

Tánc világnapja

ápr. 25. 9:00-17:00

Jótékonysági sport nap Árminért

ápr. 27-május 01.   Comenius program – Szlovákia
ápr. 28. 14:00 VI. Népdaléneklési verseny
ápr. 29.   Csodák palotája – 2. a, c
ápr. 30. csütörtök 14:00 "Meseládikó" : könyvtári mese- és kézműves foglalkozás diavetítéssel és origamizással egybekötve az iskolai könyvtárban.
május 4. 14:00 Információs értekezlet
17:00 Felső tagozat szülői értekezlet
alsósoknak osztályfőnökök értesítése szerint
május 4-8.   Energia hét
május 5.   4. évfolyam osztálykirándulás
május 9.   1. a, b családi kirándulás – Királyrét
május 15-17.   Konfliktuskezelő tréning
május 18. 12:00 Talamba együttes koncertje a Szepesi Gyula Művelődési Házban
május 20.   4., 6. évfolyam nyelvi szintmérés
     
május 27. 8:00 7. évfolyam kirándulás
8:00-12:00 Kompetenciamérés 6., 8. évfolyamon
jún. 1-5.   "Határtalanul" pályázat keretében 7. évfolyam tanulmányi kirándulás Erdélybe
jún.   Városi Pedagógusnap
jún.   Házi Pedagógusnap
jún. 4-5.   8. a osztálykirándulás
jún. 5. 8:00-13:00 Gyereknap
jún. 5-6.   8. b osztálykirándulás
jún. 10. 8:00 Legek kirándulása
jún. 11. 8:00-12:00 Országos idegen nyelvi mérés 6., 8. évfolyamon
15:00 Alsós osztályozó értekezlet
jún. 12. 11:00 Belső ballagás
12:00 Külső ballagás
14:00 Mentoráló intézmény értékelés, zárás
jún. 15. 8:00 Osztályozó értekezlet
Tanítás nélküli munkanap
jún. 19. 17:00 Tanévzáró ünnepély (Megjelenés ünneplő ruhában: fehér ing, sötét alj!)
jún. 24.   Comenius – Záró beszámoló
jún. 25. 9:00 Tanévzáró értekezlet
 

Tájékoztató a Humán papillomavírus elleni védőoltásról:

ScanImage503


 

Új védőoltás – HPV ellen

Bővebb információ itt.


Tisztelt Szülők!

Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is szeretnénk megrendezni  a SZÜRETI MULATSÁGOK” családi programot  2014. október 4-én 15-20 óráig.

Belépés: csak családostól (szülő és gyermek együtt).

A program:

  • ügyességi játékok, sportversenyek
  • népi játékok- támogató : Aranykéz
  • Kézműves portéka, népi hangszeres bemutató és vásár-támogató: Bauerné Füri Erika
  • táncbemutatók, közös tánc, hulahopp – bemutató
  • játszóház
  • mustkóstolás
  • legszebb Ősztündér pár megválasztása
  • legszebb őszi csokor kiválasztása
  • legfinomabb apró sütemény kiválasztása, (két kategóriában sós és édes)
  • „szüreti bográcsos” főzőverseny
  • tombola, zene, tánc

Mindenkit szeretettel várunk!


Az étkezésidíj hátralékkal kapcsolatos információkról:

 

étkezésihátralék2

 


A nyári napközis táborban résztvevő gyermekeinek, szüleinek részére

Kedves Szülő,

nagy szeretettel láttuk vendégül gyermekét a Kardos Lovardában, ahol lovasbemutatóval, lóápolással, a lovakkal történő ismerkedéssel és lovaglással töltötték a gyermekek az időt. Amennyiben a rendezvényen készült képeket szeretné megkapni kérjük írjon egy emailt a kardoslovarda@gmail.com címre és mi nagy szeretettel elküldjük Önnek. Ezen kívül várjuk vissza Önt és kedves gyermekét lovardánkba, ahol oktatóink, lovaink kimondottan a gyerekek biztonságos oktatását hivatottak biztosítani.

Nagy szeretettel:

Fige Dalma

cím: 2310 Szigetszentmiklós, Kardos István utca
telefonszám: 06 20 933 6884

email: kardoslovarda@gmail.com

Napközis tábor programja – 2014. nyár

Jelentkezési lap és tájékoztató