Versenyeredmények 2016/17. tanév | ||
Fris Gergely 8. a | Serdülő Országos KYOKUSHIN karate – Kumite | I. hely |
Czika Lilla 4. a | V. Stefánia Országos Mazsorett Fesztivál | arany érmes csapat tagja |
Kováts Dávid 6. b |
Nemzetközi Kung-fu verseny Prágában fegyver kategóriában |
bronz |
Kováts Dávid 6. b |
Nemzetközi Kung-fu verseny Prágában puszta kéz kategóriában |
bronz |
Czinege Regina 7. a |
az Érdligeti Általános Iskolában szervezett Tankerületi versenyen saját korosztályban |
I. hely |
Kukla Enikő 5. c |
az Érdligeti Általános Iskolában szervezett Tankerületi versenyen saját korosztályban |
I. hely |
Kovács Mátyás 5. c |
az Érdligeti Általános Iskolában szervezett Tankerületi versenyen saját korosztályban |
III. hely |
Friss Gergely 8. b | Tankerületi angol csapatverseny – Tárnokon | II. hely |
Bory Attila 8. b | Tankerületi angol csapatverseny – Tárnokon | II. hely |
Jokhel Kitti 8. a | Tankerületi angol csapatverseny – Tárnokon | II. hely |
Für Alexandra 7. a | Tankerületi angol csapatverseny – Tárnokon | II. hely |
Pintér Ádám 5. c | Bolyai matematika verseny | II. hely |
Pintér Ádám 5.c Palatinski Richard 5. c Kovács Mátyás 5. c Makk Olivér 5. c |
"Karácsonyra várva" országos csapatverseny | III. hely |
Tóth Nikolett 6. b Szanyi Bianka 6. b Nagypál Annamária 6. b Czifra Nikolett 6. b |
"Karácsonyra várva" országos csapatverseny | VIII. hely |
Gál Melinda 5. c Lakatos Dániel 5. c Burján Attila 5. c Kovács Márton 5. c |
"Karácsonyra várva" országos csapatverseny | XVI. hely |
Szöllősi Gréta 7. a Balogh Tünde 7. a Uhlár Barbara 7. a |
"Karácsonyra várva" országos csapatverseny | V. hely |
Illés Nikolett 8. a Láng Barbara 8. a Komoróczy Virág 8. a |
"Karácsonyra várva" országos csapatverseny | XI. hely |
Jokhel Kitti 8. b | Érd Kiváló Diákja | |
Kóra Sára 8. b | Érd Kiváló Diákja | |
Szamosi Roland 7. b | Nemzetközi Láncreakció verseny | XIII. hely |
Szabó Alexander 4. a | Kőrösi versmondó verseny / Tankerületi | II. hely |
Jakab Dániel 4. c | Kötött fogású birkózás Diákolimpia | III. hely |
Jakab Roland 1. c | Országos Szumó Bajnokság | I. hely |
Lakatos Dániel 5. c |
Angol nyelvi területi verseny Andreetti Általános Iskolában |
III. hely |
Majoros Bence 5. c | ||
Majoros Máté 5. b | ||
Kolcsár Botond 5. b | ||
Andó-Albert Bence 4. a |
Tankerületi német verseny Batthyány Általános Iskolában |
II. hely |
Nagy Marcell 4. a | ||
Szabó Alexander 4. a | ||
Mórocz Ádám 4. b | ||
Lévai Lídia Krisztina | Tankerületi "Alsó tagozatosok helyesírási" verseny a Telekiben | III. hely |
Kertész Levente 6. b |
Tankerületi természetismeret verseny Gárdonyi Géza általános Iskola és Gimnáziumban |
II. hely |
Molnár Lili 6. b | ||
Pintér Ádám 5. c | ||
Kőpataki Simon 5. c | ||
Für Alexandra 7. a | Tankerületi számítástechnika verseny a telekiben | II. hely |
Szamosi Roland 7. b | ||
Jokhel Kitti 8. b | ||
Für Alexandra 7. a | Tankerületi angolverseny | III. hely |
Czika Lilla 4. a | Országos majorett verseny | I. hely |
Füzér Balázs 6. b | Suli kézilabda utánpótlás 5.-6. évfolyamos fiúk | II. hely |
Egri-Szabó Kristóf 6. b | ||
Kertész Levente 6. b | ||
Karmacsi Benedek 6. b | ||
Székely Zoltán 6. b | ||
Józsa Márton 6. c | ||
Mágori Ferenc 6. c | ||
Pintér Péter 6. c | ||
Palatinszki Richárd 5. c | ||
Séra Dorián 5. b | III. korcsoport fiú futball | II. hely |
Majoros Máté 5. b | ||
Lakatos Krisztián 4. b | ||
Nagy Gábor 5. b | ||
Berényi Dominik 6. b | ||
Füzér Balázs 6. b | ||
Láng Dániel 6. b | ||
Székely Zoltán 6. b | ||
Varga Patrik 5. c | ||
Nagy László 5. b | ||
Bory Attila8. a | I. korcsoport Diákolimpia futball | III. hely |
Friss Gergely 8. a | ||
Székely Szabolcs 8. a | ||
Nagy Dominik 8. b | ||
Lakatos Csaba 7. a | ||
Székely Zoltán 6. b | ||
Bácsi Réka 6. c | Körzeti Kosárlabda Diákolimpia III. korcsoport lány | II. hely |
Bánki Dóra 6. c | ||
Fazekas Laura 5. c | ||
Gál Melinda 5. c | ||
Gréger Beáta 5. b | ||
Józsa Anikó 6. c | ||
Mágori Fanni Magdolna 6. c | ||
Majzik Helga 6. c | ||
Matyasovszky Nelli 5. c | ||
Süveges Dóra 6. a | ||
Szöllősi Gréta 7. a | ||
Szunyogh Szandra 6. b | ||
Füzér Balázs 6. b | Körzeti kézilabda Diákolimpia III. korcsoport | IV. hely |
Egri-Szabó Kristóf 6. b | ||
Kertész Levente 6. b | ||
Karmacsi Benedek 6. b | ||
Székely Zoltán 6. b | ||
Józsa Márton 6. c | ||
Mágori Ferenc 6. c | ||
Pintér Péter 6. c | ||
Palatinszki Richárd 5. c | ||
Varga Patrik 5. c | ||
Jurkovich Máté 2. a | Tankerületi "Szépolvasási" verseny a Gárdonyiban | II. hely |
Matyasovszky Nelli 5.c Fazekas Laura 5. c |
Országos Szivárványhíd Irodalom verseny | X. hely |
Kéri Boglárka 6. b Molnár Emese Lilla 6. b |
Országos Szivárványhíd Irodalom verseny | XI. hely |
Szöllősi Gréta 7. a Balogh Tünde 7.a |
Országos Szivárványhíd Irodalom verseny | VI. hely |
Séra Dorián 5. b Majoros Máté 5. b Székely Zoltán 6. b Nagy Gábor 6. c |
Berecz Dezső Emléktorna Futball | I. hely |
Fodor Bettina 8. a Illés Nikolett 8. a Láng barbara 8. a Komoróczy Virág 8. a |
Országos Irodalmi verseny HEBE | V. hely |
Kovács Mátyás 5. c Makk Olivér 5. c Pintér Ádám 5. c Palatinszki Richárd 5. c |
Országos Irodalmi verseny HEBE | I. hely |
Füzér Balázs 6. b | Tankerületi atlétika verseny egyéni összetett | II. hely |
Kéri Boglárka 6. b Molnár Emese Lilla 6. b Székely Zoltán 6. b |
Országos Fenntarthatósági Kupa | XIX. hely |
Szamosi Roland 7. b Czinege Regina 7. a Für Alexandra 7. a |
Érdekel Érd? Tankerületi verseny az érdi Földrajzi Múzeum szervezésében | I. hely |
2015 / 2016
Országos verseny | ||
Országos Időutazó történelem verseny Felkészítő tanár: Kiss Ilona |
||
Demeter Fanni 8. c | XX: hely | |
Karmacsi Benedek 5. b Berényi Dominik 5. b Székely Zoltán 5. b |
XLV. hely | |
Molnár Lilla 5. b Kéri Boglárka 5. b |
LV. hely | |
SIRIUS Állatmenhely rajzpályázatán | ||
Síró Benjamin 2.c | I. hely | |
Csutár Virág 4. a | II. hely | |
Tudásbajnokság országos döntő Felkészítő tanár: Berényi Andrásné |
||
környezet | Földesi Andrea Árven | XXIII. hely |
irodalom, szövegértés | Heber Enikő | XXI. hely |
környezet | XXV. hely | |
környezet | Nagy Bence | XXII. hely |
Országos Szivárványhíd Irodalmi levelező verseny Felkészítő tanár: Frank Lászlóné |
||
|
Karmacsi Benedek 5. b Kertész Levente 5. b Székely Zoltán 5. b |
XIII. hely |
Kóra Angéla 8. b Szanyi Imola 8. b Szöllősi Fanni 8. b |
III. hely | |
Demeter Fanni 8. c Karmacsi Rita 8. c Varga Ivett 8. c |
VI. hely | |
Hollósy bence 7. a Székely Szabolcs 7. a |
VIII. hely | |
Bory Attila 7. a Friss Gergely 7. a |
XII. hely | |
XVIII. Debreceni Országos Mazsorett Fesztivál | arany érmes csapat tagja | |
Czika Lilla | 3. a | |
Bendegúz országos levelező versenyen | ||
Torma Balázs | matematika – arany | 3. a |
irodalom szövegértés – ezüst | ||
Nemzetközi Kínai Wusku fesztivál Prágában | 2016. ápr. 22-23. | |
Kovács Dávid | fegyveres kategóriában – Arany | 5. b |
puszta kéz kategóriában – Ezüst | ||
Diákolimpia – Birkózás | III. hely | |
Varga Dániel | 8. a | |
Költészet napi rajzpályázat | II. hely | |
Csuka Zoltán Városi Könyvtár 814 pályamű közül | Demeter Fanni | 8. c |
Költészet napi rajzpályázat | Dicséret | |
Csuka Zoltán Városi Könyvtár 814 pályamű közül | Csutár Virág | 4. a |
K&H verseny 7.-8. évfolyamos korosztály regionális középdöntő | X. hely | |
Jokhel Kitti | 7. b | |
Jokhel Fanni | 7. b | |
Rössler Károly | 7. b | |
Boros Norbert | 7. b | |
Kovács Tamás | 7. a | |
Bendegúz – Tudásbajnokság | 2016. 02. 22. | |
Matematika | Farkas Bence 2. b | Bronz |
Környezet | Bronz | |
Matematika |
Földesi Andrea Árven 2. a |
Ezüst |
Környezet | Arany | |
Matemetika | Heber Enikő 2.a | Ezüst |
Környezet | Arany | |
Irod. szöv. ért | Ezüst | |
Matematika | Mátyás Noel 2. a | Arany |
Irod. szöv. ért | Arany | |
Matematika |
Moran Horváth István 2. a |
Bronz |
Környezet | Arany | |
Matematika | Nagy Bence 2. c | Ezüst |
Környezetismeret | Arany | |
Matematika | Schneider Roland 2. a | Arany |
Matematika | Szamosi Csanád 2. a | Arany |
Matematika | Varga Zsanett 2. b | Bronz |
Anyanyelv | Kun Nikolett 3. b | Bronz |
Matematika | Kiss Ákos 4. b | Arany |
„Száguldó Mátrixok” országos levelező irodalmi verseny |
VI. hely | |
Andó-Albert Kata | 8. a | |
„Száguldó Mátrixok” országos levelező irodalmi verseny |
V. hely | |
Demeter Fanni | 8. c | |
„Ne felejts! anyanyelvi verseny | IX. hely | |
Kapusi Milán | 6. a | |
Tudás Bajnokság Országos verseny megyei döntőjébe jutottak Helyszín: Budapest |
2016. 04. 15. | |
Környezet Matematika |
Farkas Bence | 2. b |
Környezet Matematika |
Földesi Andrea Árven | 2. a |
Irodalom, szövegértés Környezetismeret Matematika |
Heber Enikő | 2. a |
Matematika | Kecskeméti Krisztina | 3. b |
Matematika | Kiss Ákos | 4. b |
Anyanyelv Irodalom, szövegértés Matematika |
Kiss Milán | 4. b |
Anyanyelv | Kun Nikolett | 3. b |
Irodalom, szövegértés Matematika |
Mátyás Noel | 2. a |
Környezetismeret | Mikó Anita | 3. b |
Környezetismeret Matematika |
Moran Horváth István Maurició | 2. a |
Környezetismeret Matematika |
Nagy Bence | 2. c |
Matematika | Schneider Roland | 2. a |
Anyanyelv Környezetismeret |
Schunk Annamária | 3. b |
Matematika | Szamosi csanád | 2. a |
Matematika | Varga Zsanett | 2. b |
U16 Sumo Diákolimpia | II. hely | 2015. 11. 28-29. |
Varga Dániel | 8. a | |
U16 Sumo Magyar Bajnokság | III. hely | 2015. 11. 28-29. |
Varga Dániel | 8. a | |
U18 Sumo Magyar Bajnokság | II. hely | 2015. 11. 28-29. |
Varga Dániel | 8. a | |
Serdülő Magyar bajnokság | III. hely | 2015. 11. 28-29. |
Varga Dániel | 8. a | |
Országos akrobatikus rock and roll verseny |
csapatban III. hely | 2015. 11. 28. |
Németh Fruzsina | 3. c | |
Kiss Antónia | 3. c | |
Balogh Annabella | 3. c | |
Jelenik Evelin | 4. a | |
Országos akrobatikus rock and roll verseny |
páros I. hely | 2015. 11. 28. |
Hárskuti Réka | 4. a | |
Országos akrobatikus rock and roll verseny |
Csoportos II. hely páros III. hely |
2015. 11. 28. |
Sztrunga Jázmin | 3. c | |
Magyar Földrajzi Múzeum által szervezett „Hulladékszobor” készítő versenyen |
I. hely | 2015.11.22. |
ÖKO-ház – csapatban | 2. a osztály | |
Magyar Földrajzi Múzeum által szervezett „Hulladékszobor” készítő versenyen |
III. hely | 2015.11.22. |
homokóra – egyéni | Repa Mátyás | 3. a |
Nemzetközi birkózó verseny REVAX kupa |
I. hely | Őszi szünetben |
Jakab Dániel | 3. c |
Tankerületi verseny | ||
Bíró András városi vers- és prózamondó verseny |
I. hely | |
Szabó Alex | 3. a | |
Kisiskolások tankerületi matematika verseny a Bolyaiban | VI. hely | |
Mátyás Noel | 2. a | |
Tankerületi „Szépolvasási verseny” Gárdonyiban | III. hely | |
Jurkovics Máté | 1. a | |
IV. korcsoport fiú – Megyei területi futball | III. hely | |
Fris Gergő | 7. a | |
Maday Gábor | 8. c | |
Magos Bence | 8. b | |
Majláth Dávid | 5. b | |
Kainráth Izsák | 8. a | |
Krámos Gyula Renátó | 5. c | |
Orsós Zoltán | 6. b | |
II. korcsoport fiúk – Megyei területi futball | II. hely | |
Majoros Bence | 4. c | |
Majoros Máté | 4. b | |
Nagy Bence | 2. c | |
Nagy Gábor | 5. c | |
Putnoki Krisztián | 2. b | |
Séra Dorián | 4. b | |
Székely Zoltán | 5. b | |
Varga Patrik | 4. c | |
„Érd kiváló diákja” cím birtokosa | ||
Demeter Fanni | 8. c | |
Tankerületi angol verseny – Tárnokon | I. hely | |
Uhlár Barbara | 6. a | |
Für Alexandra | 6. a | |
Czinege Regina | 6. a | |
Szamosi Roland | 6. b | |
A Csuka Zoltán Városi Könyvtár zenei Könyvtára által szervezett „Kedvenc zeném, kedves mesém” című rajzpályázat |
Különdíjban részesült | |
a rajzpályázatra 140 pályázat érkezett | Kukla Enikő | 4. c |
A Csuka Zoltán Városi Könyvtár zenei Könyvtára által szervezett „Kedvenc zeném, kedves mesém” című rajzpályázat |
I. hely | |
a rajzpályázatra 140 pályázat érkezett | Demeter Fanni | 8. c |
Bolyai körzeti matematika verseny | VI. hely | 2015. 12. 15. |
Gréger Attila | 8. a | |
Batthyány Kupa | III. hely | |
Jakab Dániel | 3. c | |
Kézilabda bajnokság | I. hely | 2015. 11. 25. |
Pintér Péter | 5. c | |
Tóth Kristóf | 5. c | |
Mágori Ferenc | 5. c | |
Józsa Márton | 5. c | |
Füzér Balázs | 5. b | |
Egri Szabó Kristóf | 5. b | |
Kertész Levente | 5. b | |
Karmacsi Benedek | 5. b | |
Székely Zoltán | 5. b | |
Láng Dániel | 5. b | |
Tóth József | 4. b | |
Kolcsár Botond | 4. b | |
Palatinszky Richárd | 4. c | |
Tankerületi rajzverseny az Érdligeti Általános Iskolában |
I. hely | 2015. 11. 11. |
Kovács Mátyás | 4. c | |
Tankerületi rajzverseny az Érdligeti Általános Iskolában |
III. hely | 2015. 11. 11. |
Kukla Enikő | 4. c | |
„Magyar utazók és felfedezők” | I. hely | 2015. 10. 19. |
Gál Alexandra | 8. c | |
Demeter Fanni | 8. c | |
Varga Ivett | 8. c | |
„Magyar utazók és felfedezők” | III. hely | 2015. 10. 19. |
Kóra Anna | 8. c | |
Kóra Sára | 7. b | |
Jokhel Kitti | 7. b |
2014 / 2015
Országos Verseny Tankerületi Verseny