browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Szakkörök

Szakkörök 2017/18

 

Szakkör neve

időpontja

Terem

A foglalkozást tartó pedagógus

életvitel

kedd 14.45-15.45

Könyvtár

Földesiné Ollé Tímea Veronika

játékos matek

„B” hét péntek 14.15-15.00

Technika

Nonn Ilona

drámajáték

kedd 13.15-14.00

Fehérház 9. terem

Nagyné Kósa Erzsébet

kézműves szakkör

 

Technika

Kubassek Jánosné

kémia

 

2. terem vagy VMG labor

Kubassek Jánosné

fejlesztő gyógytestnevelés

kedd, péntek 14-14.45

Tornaszoba

Gerencsér Csilla

tanulást segítő fejlesztő foglalkozás

kedd 15-15.45

Tornaszoba

Gerencsér Csilla

felvételi előkészítő magyar

kedd 14-14.45

22. terem

Frank Lászlóné

versenyfelkészítő magyar

„A” hét szerda, „B” hét csütörtök 14-14.45

22. terem

Frank Lászlóné

kosárlabda

hétfő 14.45-16.25

Tornaterem

Kolajné Bársony Anita Csilla

rajz

„A” hét csütörtök, „B” hét kedd 14-15.30

23. terem

Vinczéné Lőrinc Judit

angol

péntek 14-14.45

26. terem

Rábainé Radó Katalin

úszás

szerda 14-16.00

Uszoda

Mayer Róbertné

Gadaneczné M. Piroska

ÖKO

szerda 16.00

 

Solymossy Szilvia

Média

 

Studió

Bagdi Zsolt

 

 

Korrepetálás neve

időpontja

Terem

A foglalkozást tartó pedagógus

matematika 8. évf.

szerda 14.15-15.00

21. terem

Földesiné Ollé Veronika Tímea

matematika 6. évf.

„A” hét hétfő, „B” hét péntek 12.45-13.30

28. terem

Földesiné Ollé Veronika Tímea

matematika 5. évf.

„A” hét kedd 12.45-13.30

18. terem

Földesiné Ollé Veronika Tímea

fizika 7. évf.

„A” hét szerda 7.óra

Technika

Nonn Ilona

fizika 8. évf.

„B” hét szerda 7. óra

Technika

Nonn Ilona

kémia

„A” hét kedd 7. óra

2. terem

Kubassek Jánosné

matematika 7. évf.

szerda 7. óra

24. terem

Kühner Fruzsina

magyar 6. évf.

„A” hét péntek 6. óra

28. terem

Spolár Edit

magyar

péntek 5. óra

Könyvtár

Csehiné Misó Piroska

földrajz

„A” hét szerda, „B” hét péntek 0. óra

23. terem

Vinczéné Lőrinc Judit

angol

péntek 7. óra

26. terem

Rábainé Radó Katalin

matematika 3. évf.

csütörtök 4. óra

 

Kiss Lajosné

magyar 3. évf.

péntek 4. óra

 

Kiss Lajosné