browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Hónap diákja

A hónap diákja címet a tanulók maguk választják meg minden osztályban az alapján, hogy szerintük ki volt az adott hónapban a legszorgalmasabb, a legjobb magatartású, a legsegítőkészebb, ….

 

2018. május

1.a       Immink-Kapuvári Charlotte

1.b       Balázsi Hajnalka

1.c       Tóth Petra

2.a       Bódi Norman

2.b       Fülöp Nóra

            Makai Nóra

2.c       Klein Szonja

3.a       Száva Lili

3.b       Kovács Levente

3.c       Krajcsovics Tamara

4.a       Kóra Judit

4.b       Koncz Panna

4.c       Bere Ábel

5.a       Nagy Marcell, Szücs Bálint

5.b       Sipos Barnabás

5.c       Kertész Ádám

            Németh Fruzsina

6.a       Kainráth Rebeka

6.b       Görtler Zsolt

            Kovács Kamilla

6.c       Matyasovszky Emma

7.a       Szepesi Fatima

            Vadászi Rómeó

7.b       Berényi Dominik

            Tóth Nikolett

7.c       Mágori Ferenc

 

2018. április

1.a       Klein Emma Lilla

1.b       Majlát Piroska

1.c       Tóth Petra

2.b       Kovács Klaudia

3.a       Jurkovich Máté

4.a       Schneider Roland

4.b       Koncz Panna

4.c       Kada Eszter

5.a       Szabó Alexander, Tóbi Bettina

5.b       Hujber Kitti

5.c       Kóczé Klaudia

6.a       Jeleni Evelin

6.b       Majoros Máté, Gréger Beáta

6.c       Bakos Anett

7.a       Zafír Máté

7.b       Székely Zoltán

7.c       Simon Gergő

8.a       Czinege Regina

 

2018. március

1.a     Dobó Bíborka

1.b    László Blanka

1.c     Pintér Zsófia

2.a     Mester Alexa

2.b    Makai Nóra

4.a     Heber Enikő

4.b    Kukla Balázs

4.c     Nagy Bence

5.a     Andó-Albert Bence

         Repa Mátyás

         Torma Balázs

5.c     Jurkovich Flóra

         Jakab Dániel

6.a     Csutár Virág

6.b    Gréger Beáta

6.c     Kovács Márton

         Majoros Bence

7.a     Barati Bernadett

7.b    Molnár Lilla

8.a     Für Alexandra

2018. Február

1.b     Varró Anna

2.b     Bugyinszki Enikő

3.a     Abonyi Alexa

4.a     Heber Enikő

4.b     Rostás Rikárdó

4.c     Bacskai Szabolcs

5.b     Sipos Barnabás

5.c     Kertész Ádám

7.a     Mészáros Noémi

7.b     Tóth Nikolett

Kitűnő tanulók névsora

1.b      Balázsi Hajnalka

           Kőszegi Alex andra

           Várbíró Dávid

           Veres Péter

1.c      Kiss Jázmin

           Kukla Emese

           Teszlák Anna Stefánia

           Tóth Petra

2.a      Kelemen Kata

           Kovács Bence

           Polk Viktória

2.b      Fülöp Nóra

2.c      Balogh Krisztina Kiara

           Klein Szonja Viola

           Nogula Jázmin

           Varsányi Barnabás

3.a      Abonyi Alexa

           Jurkovich Máté

3.c      Góré Lilien

           Kiss Boglárka

           Krajcsovics Tamara

           Major Dóra

           Nagy Blanka Flóra

           Süvegjártó Zsombor

4.a      Heber Enikő

           Lévai Krisztina

           Mátyás Noel

           Spekker Boglárka

4.b      Kukla Balázs

           Varga Zsanett

4.c      Gulyás Blanka

5.a      Andó-Albert Bence

           Nagy Marcell

5.b      Hujber Kitti Andrea

5.c      Tóth Nóra

6.c      Pintér Ádám

6.b      Gréger Beáta

           Majoros Máté

7.b      Kertész Levente

8.a      Czinege Regina

Für Alexandra

 

2018. január

1.a    Nagy Botond

1.b    Balogh Mirella

1.c    Teszlák Stefánia

2.b    Fülöp Nóra

3.a    Csonka Márk

3.b    Kovács Levente

4.b    Koncz Panna

4.c    Lakatos Balázs

5.a    Andó-Albert Bence

5.a    Nagy Marcell

5.b    Schunk Annamária

5.b    Szakács Levente

5.c    Kóczé Klaudia

6.a    Rostás Zsolt

6.b    Gréger Beáta

6.c    Kovács Mátyás

7.a    Schmidt Patrik

7.b    Székely Zoltán

7.c    Rakvács Szófia

8.a    Török Elizabet

8.b    Galambos Raul Dominik

2017. december

1.a    Vida Viktória

1.b    Veres Péter

1.c    Farkas Kevin

2.a    Kelemen Kata – Mága Zoltán

2.b    Makai Nóra

2. c   Balogh Krisztina Kiara

3.a    Csurán Cintia

4.a    Mátyás Noel

4.b    Ládás Kevin

4.c    Gulyás Kinga

5.a    Tóth Zsófi

5.b    Petermann Attila

5.c    Jurkovich Flóra

6.a    Pásztor Boldizsár

6.b    Kolcsár Botond

6.c    Babusa Regina

7.a    Páter Georgina

7.b    Szanyi Bianka

7.c    Simon gergő

8.a    Für Alexandra

8.b    Kása Viktória

 

2017. október   

 

1.b    Várbíró Dávid

1.c    Alacker Zsombor

2.b    Virág Bence

2.c    Kapitány Levente

3.a    Jurkovich Máté

3.b    Kovács Kinga

4.a    Lévai Krisztina

4.b    Varga Zsanett

4.c    Gulyás Blanka

5.a    Torma Balázs

         Repa Mátyás

5.b    Hujber Kitti

5.c    Németh Fruzsina

6.a    Coscodar László

6.b    Gréger Beáta

7.a    Szepesi Fatima

7.b    Karmacsi Benedek

 

2017. szeptember

 

1.a    Nagy Natália

1.b    Erdélyi Natália

1.c    Gémesi-Nyári Bence

2.b    Makai Nóra

3.a    Abonyi Alexa

4.a    Spekker Boglárka

4.c    Pajor Mara Hajnalka

5.a    Andó-Albert Bence

5.b    Mórocz Ádám

5.c    Fürst Bianka

         Sztrunga Jázmin

6.a    Kainráth Rebeka

6.b    Görtler Zsolt

6.c    Gál Melinda

7.a    Vadászi Rómeó

7.b    Molnár Emese Lilla

7.c    Nagy Zsombor