browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Programjaink

 

2018 / 2019 -es tanév

szeptember    október    november    december   január

február    március    április    május    június    

 

Dátum

Időpont

Esemény

2018.09.03. 9:00

Tanévnyitó
Első tanítási nap
Szülői értekezletek
Iskolarendőr az első osztályokban
(közlekedésbiztonsági tanácsok, ajándékok)

2018.09.12. 17:00

Szülő Munka Közösségi ülés (SZMK)

2018.09.13-14 9:00

Hulladékgyűjtés

2018.09.20. délután

8.c kirándulása a "Sziklakórházba"
Múzeumlátogatás
Rendkívüli történelem óra

2018.09.21. délelőtt

4.b és 4.c osztályok kirándulása
"Erdő varázs" interaktív természetismeret óra

2018.09.24. 14:00

6. kutatók éjszakája
– minden szülőnek családi programknt ajánljuk –

2018.09.25.  

Gyümölcsnapi vetélkedők

2018.09.26.  

6.a osztálykirándulás Egerbe

2018.09.29. 15:00

Hagyományőrző nap- szüreti mulatságok
(október 13-a ledolgozása október 22-i pihenőnap helyett)

2018.10.01. 14:15
16:10

Információs értekezletek

2018.10.04.  

Bűnmegelőzés

2018.10.05. 08:00

Aradi vértanúk

2018.10.11.  

5.évfolyam kirándulása Kiskőrösre

2018.10.12.  

2.c ,6.c kirándulása a Future parkba

2018.10.15.

14:15, 16:10

15:30

Rendkívüli nevelőtestületi értekezlet

Technikai, pedagógiai munkát segítők értekezlet

2018.10.16 10:00 – 12:00

"Égés megelőzés" 5.évfolyam

2018.10.16. 15:00

"Tanár úr kérem" színházlátogatás
jelentkezés Nonn Ilona tanárnőnél

2018.10.18 08:00

Október 23-i nemzeti ünnep

2018.10.19.  

Tanítás nélküli munkanap

2018.10.19-22.  

Tantestületi kirándulás Erdélybe
-néhány helyre szülők jelentkezését is várjuk-
jelentkezés Nonn Ilona tanárnőnél

2018.10.29-

2018.11.04.

 

Őszi szünet

 

2018.11.05.  

Szünet utáni első tanítási nap

2018.11.05. 14:15, 16:10

Információs értekezletek

2018.11.07. 14:00

Tankerületi asztalitenisz verseny, Diákolimpia

2018.11.08. 14:00

Tankerületi földrajzverseny, "Földrajzi felfedezők"

2018.11.09. 11:00 -13:30

Önismereti foglalkozás pályaválasztáshoz 8.évfolyam

2018.11.10. 10:00

Tanítás nélküli munkanap, Teleki nap

2018.11.12.

2018.11.13.

 

Fogadó órák a kiírás szerint

 

   

Első és ötödik évfolyam óralátogatásai

.  

Óvónénik látoagtása (1.évfolyam) – időpont egyeztetés alatt