browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Programjaink

 

2016 / 2017 -es tanév

szeptember    október    november    december   január

február    március    április    május    június    

 

dátum

időpont

esemény

aug. 23. 9:00 Alakuló értekezlet
10:00 Balesetvédelmi oktatás
aug. 24-25 8:00 Javító- és osztályozóvizsgák

aug. 31.

17:00

Tanévnyitó ünnepély

szept. 1.

8:00 – 11:40 (+ebéd)

Első tanítási nap

Tankönyvosztás (2.-8.évfolyam)

17:00

Szülői értekezlet (1. évfolyam)

Tankönyvosztás

szept. 2.

17:00

Szülői értekezlet 3.a

17:30 Szülői értekezlet 3.b

szept. 5.

17:00

Szülői értekezlet 
4.a ;  4.b ; 4.c ; 5.b ; 5.c ; 6.a ; 7.a

18:00 Szülői értekezlet 6.b

szept. 6.

16:30

Szülői értekezlet 2.c

17:00 Szülői értekezlet
2.a ; 2.b ; 3.c ; 7.b
szept. 7.

17:00

Szülői értekezlet 6.c ; 8.a

szept. 8.

16:30 Szülői értekezlet 5.a
17:00 Szülői értekezlet 8.b
szept. 9.

8:30

Füvészkert kirándulás 4.a, 4.c

szept. 12.   Munkaközösségi munkatervek leadási határideje
szept. 14. 17:00 SzMK és Intézményi Tanács ülése
szept. 22.   Mobilitás hét
szept. 26-28.  

Papírgyűjtés
Kérünk minden szülőt, hogy aktívan vegyenek részt ebben, hiszen a bevételt a Diákönkormányzat a gyermekekre visszafordítja!

szept. 27. 14:00 Diákparlament
szept. 28. 14:00 Gyümölcsnap – felső tagozat
Alsó tagozatnak a tanórákba beépítve
szept. 30.   Zene Világnapja
Népmese napja
okt. 2.   Országos népszavazás
okt. 3.   ÖKO projekt hét
6. évfolyam bűnmegelőzés
okt. 4.   Állatok világnapja
okt. 5. 14:00 Diákparlament
okt. 6.   Megemlékezés – Aradi vértanúk
okt. 8. 15:00 Hagyományörző nap
okt. 10.   Diagnosztikus fejlődésvizsgáló rendszer
okt. 12.   Éjszakai nyomozás
5., 6. évfolyamos osztályfőnökök
okt. 14.   Steve Jobbs nap
14:00 Bolyai matematikai verseny
okt. 18.   7.a, 8.a Intézménylátogatás, pályaválasztás
okt. 21.   Október 23-i ünnepély
okt. 25. 14:00 Tankerületi asztalitenisz verseny
Diákolimpia
okt. 26. 14:00 Tankerületi földrajz verseny
okt. 28. 10:00 Teleki nap
12:30 Információs értekezlet
okt. 31.   Pihenőnap
nov. 1-4   Őszi szünet
nov. 7-14.   Francia diákok látogatás
nov. 10.   A tudomány világnapja
Pályaválasztási kiállítás 8. évfolyam
nov. 11.   Suli-buili
nov. 14.

 

1., 5. évfolyam és kollégák látogatása
Fogadó órák a kiírás szerint
17:00 Pályaválasztási szülői értekezlet 7.-8. évfolyam
nov. 15.   Fogadó órák a kiírás szerint
nov. 18.   Márton napi népszokások
nov. 19-27.   Európaz Hulladékcsökkentési hét
nov. 21.   Fogyasztásvédelmi hét
4.-5. átmenet megbeszélése
nov. 22. 10:55-13:30 8. a osztálynak 4.-6. órában újjáélesztés, elsősegély nyújtás
nov. 23. 9:00 Óvónők látogatása
nov. 24. 10:55-13:30 8. a osztálynak 4.-6. órában újjáélesztés, elsősegély nyújtás
  "Ne vásárolj semmit" nap
dec. 2.   Diagnosztikus fejlődésvizsgáló rendszer zárása
dec. 5.   Adventi témahét
14:15 Információs értekezlet
dec. 7. 14:00 Kézműves foglalkozás a Parkvárosi Közösség Házban (1. b osztály)
dec. 9.   Tanulók jelentkezése központi írásbelire 4., 6., 8. évfolyam
9:00-15:00 4. b, 4.c – mozi: Vaina
10:00 Kézműves foglalkozás 3. b
14:00 "Manóműhely" kézműves foglalkozás az iskolában
  5. évfolyam mozi: Legendás állatok és megfigyeléseik
dec. 14-20.   Adventi vásár
dec. 13.    A rátóti csikótojás szerepjáték – 3. b osztály ajándéka a Bem téri óvoda 1 csoportjának
Konfliktuskezelés 5.c, 6.c, 6.b, 1.c
dec. 14. 14:00 Kézműves foglalkozás a Parkvárosi Közösségi Házban (3. cs.)
  „Szenvedély betegségek” megelőző előadás 8.b, 8.a
dec. 16., 19., 20. 14:00 "Manóműhely" kézműves foglalkozás az iskolában
dec. 21. 11:40-ig rövidített  órák, délután ügyelet Gyermek és dolgozói karácsony
Szünet előtti utolsó tanítási nap
dec. 22- jan. 2. TÉLI SZÜNET
jan. 3.   Szünet utáni első tanítási nap (A hét)
14:15 BECS ülés
jan. 9.   NETFIT mérés kezdete 5,-8. évf.
14:15 Információs értekezlet délelőttösöknek
16:05 Információs értekezlet délutánosoknak
jan. 10. 14:00 Házi versmondó verseny
jan. 16.   Magyar Kultúra hete
jan. 20.   Első félév vége
14:00 Tankerületi versmondó verseny
14:15 Osztályozó értekezlet alsó tagozat
jan. 21.   Központi írásbeli
jan. 22.   Magyar Kultúra Napja
jan. 23. 10:00 Együtt szaval a nemzet
14:15 Osztályozó értekezlet felső tagozat
jan. 24.   Munkaközösségi értekezletek
jan. 25.   Munkaközösségi értekezletek
jan. 26.   Munkaközösségi beszámolók leadása
jan. 27.   Első féléves bizonyítvány kiadása
jan. 30. 8:00 Félévi értekezlet, februári információs értekezlet – tanítás nélküli munkanap
jan. 31.   Szülői értekezletek osztályfőnök értesítése szerint
febr. 1.   Szülői értekezletek osztályfőnök értesítése szerint
17:00 SZMK, Intézményi Tanács ülése
febr. 2.   Szülői értekezletek osztályfőnök értesítése szerint
febr. 8. 11:50-12:35 8. a drogprevenciós előadás
12:45-13:30 8. b drogprevenciós előadás
febr. 10. 8:00-12:00 Alsós Farsang
15:00-19:00 Felsős Farsang
febr. 13. 11:50-12:35 7. b Bűnmegelőzés, kockázat
előadás
12:45-13:30 7. a Bűnmegelőzés, kockázat
előadás
febr. 15.   4.a, c Erdei kalamajka – színház
febr. 16. 8:00-8:45 5. a Bűnmegelőzés,
internet veszélyei előadás
9:00-9:45 5. b Bűnmegelőzés,
internet veszélyei előadás
febr. 20.   Országos PANGEA verseny
febr. 24.   Kommunista és egyéb diktatúrák áldozatai – műsor
febr. 27. 15:00 „Iskolakóstolgató” foglalkozás óvodásoknak
márc. 3. 10:00 Előadás 1956-ról 7., 8. évfolyam számára
márc. 6. 14:15 Információs értekezlet
15:00 „Iskolakóstolgató” foglalkozás óvodásoknak
márc. 8. délelőtt 3. a, b osztály látogatása a Parlamentben
márc. 10. 14:00 Reformkor verseny – Batthyány Ált. Isk.
  3. c Budaörsi Színház – A két Lotti
márc. 13. 15:00 „Iskolakóstolgató” foglalkozás óvodásoknak
márc. 14. 10:00 Március 15-i ünnepély alsósoknak
11:00 Koszorúzás az iskolai kopjafánál
12:00 Március 15-i ünnepély felsősöknek
A rendezvényre szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket is!
márc. 15.    Nemzeti ünnep
márc. 17. délelőtt 4. a Sóskút kirándulás
14:00 Pusztazámor – versmondó verseny
márc. 20. 14:00 Alsó tagozatosok helyesírási tankerületi verseny,
„Nyelvünkben élünk” tankerületi verseny a Telekiben
márc. 21. 14:00 Tankerületi Teleki számítástechnika verseny
márc. 22. 13:00 Mesemondó verseny a városi Csuka Zoltán Könyvtárban
márc. 27. 15:00 „Iskolakóstolgató” foglalkozás óvodásoknak
márc. 27-29.   Papírgyűjtés
márc. 30. 14:00 Intelligencia verseny a Gárdonyiban 1-4. évf.
ápr. 3. 15:00 „Iskolakóstolgató” foglalkozás óvodásoknak
  Digitális témahét
ápr. 3-7.   Határtalanul! pályázat keretében
7. évfolyam, Erdély
ápr. 5-11.   Húsvéti vásár
ápr. 10. 14:15 Információs értekezlet
ápr. 10-11.   Fogadó órák
ápr. 11 10:00 3. a, b Költészet napja a Közösségi házban
12:00 Író – olvasó találkozó az iskolában Nógrádi Gáborral
14:00 Magyar Költészet Napja
Tankerületi „Szépolvasási” verseny a Gárdonyiban
„Toldi-maraton” a József Attila Színházban
„Nyuszi futás” 7.-8. évfolyam
ápr. 12. 8:00 Holokauszt áldozatai (ápr. 16.)
ápr. 13-18.   Tavaszi szünet
ápr. 20. 8:00-19:00 1. évfolyamosok beiratkozása
ápr. 21. 8:00-18:00 1. évfolyamosok beiratkozása
ápr. 24.   Fenntarthatósági témahét
ápr. 25. 14:00 „Nyelvünkben élünk” 7.-8. évf. verseny az Érdligeti Általános Iskolában
ápr. 26. 13:00 Versmondó verseny a Csuka Zoltán Könyvtárban
17:00 Előrehozott SZMK és Intézményi Tanács ülése
ápr. 28. 14:00 Tánc világnapja rendezvény
május 2. 14:15 Információs értekezlet
május 2-8.   Szülői értekezletek az osztályfőnökök értesítése szerint
május 3. 10:00 Határtalanul! projektzárás
május 4.   3. évfolyam leány kézilabda – Utánpótlás
május 5.   2 évfolyam fiú kézilabda – Utánpótlás
május 7.   5. a osztály – A Pál utcai fiúk megtekintése
május 9. 14:00 Népdaléneklési verseny – felső tagozat
május 11. 14:00 Népdaléneklési verseny – alsó tagozat
május 12.   Madarak, fák napja
2. a , b tanulmányi kirándulás
május 16. 8:00-12:00 8. a osztály kiegészítő kompetenciamérés
május 17. 8:00-12:00 Országos idegen nyelvi mérés 6., 8. évfolyamon
május 24. 8:00-12:00 Országos kompetenciamérés 6., 8. évfolyamon
május 26.   3. a, b, c tanulmányi kirándulás „Emese park”
május 29. 8:00 Gyermeknap – tanítás nélküli munkanap
május 31.   NETFIT mérés vége
június 1.   NETFIT mérés eredményeinek feltöltése
június 2.   Szakmai nap – tanítás nélküli munkanap
június 13.   Legek kirándulása – Mátyás templom – vezetéssel
június 14. 14:00 Osztályozó értekezlet – alsó tagozat
17:00 Ballagó 8. évfolyam műsora
június 15. 10:00 Ballagás – rövidített tanítás
12:30 Osztályozó értekezlet – felső tagozat
június 21. 17:00 Bizonyítványosztás
június 22. 9:00 Tanévzáró értekezlet
június 26-30.   Belső továbbképzések