browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Igazgatói dícséretek

 

Igazgatói dicséretek 2018. február 23-ig

Szeptember:

Jakab Dániel 5. c – adácsi SZER-KO Kupán (országos verseny) – Arany érem

Buzás Hanna – Motyovszki Milán 2. c – Masters Kupa akrobatikus rock and roll – 2. helyezés

Jakab Roland 2. c – Utánpótlás Olimpia – Szumó és birkózás – 1. hely

 

Október:

Szabó Magda emlékverseny egyfordulós országos irodalmi csapatverseny:

  • Matyasovszky Emma – Kukla Enikő 6. c – 6. helyezés
  • Matyasovszky Nelli – Gál Melinda 6. c – 7. hely
  • Für Alexandra – Balogh Tünde – Szöllősi Gréta 8. a – 13. hely

 

November:

Tankerületi angol verseny írásbeli I. forduló

  • Czinege Regina 8. a – I. hely
  • Für Alexandra 8. a – II. hely

Igazgatói dicséret 75 ötösért 2018. február 23-ig

  • Kertész Levente 7. b
  • Tóth Nóra 5. c
  • Kun Nikolett 5. b
  • Hujber Kitti 5. b
  • Csurán Ezékiel 5. b
  • Schunk Annamária 5. b
  • Smith Patrik 7. a
  • Csepela Rebeka 7. a
  • Szepesi fatima 7. a
  • Farkas Bence Zsolt 4. b
  • Andó-Albert Bence 5. a
  • Nagy marcell 5. a
  • Torma Balázs 5. a.
  • Kovács Márton 6. c
  • Jurkovics Máté 3. a
  • Czika Levente 4. c
  • Nagy Bence 4. c
  • Gulyás Blanka 4. c
  • Gulyás Kinga 4. c
  • Pajor Mara 4. c
  • Székely Zoltán 7. b
  • Tóth Nikolett 7. b
  • Molnár Lili 7. b
  • Buzás Zita 5. c
  • Kőszegi Alexandra 1. b
  • Balázsi Hajnalka 1. b
  • Abonyi Alexa 3. a
  • Száva Lili Viktória 3. a

Igazgatói Dicséret versenyekért 2018. 02. 23-ig

  • Jakab Dániel 5. c Nemzetközi versenyen korosztályában ezüst és bronz, 14 évesek között aranyérmes lett
  • Jakab Dániel 5. c – Területi birkózásaranyérem + kupa
  • Jakab Roland 2c birkózás – Területi birkózásaranyérem + kupa

Érd Kiváló Diákja Für Alexandra és Czinege Regina 8. a

Bolyai angolverseny I. forduló írásbeli –       I. Für Alexandra 8.a

                                                                       II. Czinege Regina 8.a

II. forduló szóbeli: III. Für Alexandra –  (Regina betegség miatt nem tudott elmenni)

Nemzetközi Láncreakció 21 ország részvételével – III. hely – készítették a 6. és nyolcadik évfolyamosok

Kosárlabda IV. korcsoport – lány – Körzeti Diákolimpia – II. hely

  • Bácsi Réka Petra
  • Bánki Dóra
  • Fazekas Laura Ágnes
  • Gál Melinda
  • Gréger Beáta
  • Józsa Anikó
  • Mágori Fanni magdolna
  • Matyasovszky Nelli
  • Orsós Mária
  • Süveges Dóra Vanessza
  • Szöllősi Gréta

Kosárlabda IV korcsoport – fiú – Körzeti Diákolimpia II. hely

  • Borbély Balázs
  • Józsa Márton
  • Karmacsi benedek
  • Mágori Ferenc Ferdinánd
  • Nagy Zsombor Dénes
  • Palatinski Roland
  • Pásztor berzsián
  • Pintér Péter gergő
  • Torma András

Kézilabda III. korscoport – fiú – Körzeti diákolimpia II. hely

  • Andó-Albert bence
  • Balogh Attila Kristóf
  • Farkas bence
  • Kertész Ádám
  • Kolonics Imre
  • Labranyenkó Gábor
  • Lakatos Krisztián
  • Mórocz Ádám
  • Pusztai Roland Róbert
  • Sipos Barnabás
  • Szakács Levente
  • Torma Balázs