browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Igazgatói dícséretek

Igazgatói dícséretek 2019.április

Igazgatói dícséretek 75 ötösért április

Igazgatói dícséretek 2019.március

Legjobb eredményeink

Kosárlabda diákolimpia II.hely

Igazgatói dícséretek 75 ötösért 2019. február

Igazgatói dícséretek 2019. január

Futsal 2018

Szeptember:

Jakab Dániel 5. c – adácsi SZER-KO Kupán (országos verseny) – Arany érem

Buzás Hanna – Motyovszki Milán 2. c – Masters Kupa akrobatikus rock and roll – 2. helyezés

Jakab Roland 2. c – Utánpótlás Olimpia – Szumó és birkózás – 1. hely

 

Október:

Szabó Magda emlékverseny egyfordulós országos irodalmi csapatverseny:

  • Matyasovszky Emma – Kukla Enikő 6. c – 6. helyezés
  • Matyasovszky Nelli – Gál Melinda 6. c – 7. hely
  • Für Alexandra – Balogh Tünde – Szöllősi Gréta 8. a – 13. hely

 

November:

Tankerületi angol verseny írásbeli I. forduló

  • Czinege Regina 8. a – I. hely
  • Für Alexandra 8. a – II. hely

Igazgatói dicséret 75 ötösért 2018. február 23-ig

  • Kertész Levente 7. b
  • Tóth Nóra 5. c
  • Kun Nikolett 5. b
  • Hujber Kitti 5. b
  • Csurán Ezékiel 5. b
  • Schunk Annamária 5. b
  • Smith Patrik 7. a
  • Csepela Rebeka 7. a
  • Szepesi fatima 7. a
  • Farkas Bence Zsolt 4. b
  • Andó-Albert Bence 5. a
  • Nagy marcell 5. a
  • Torma Balázs 5. a.
  • Kovács Márton 6. c
  • Jurkovics Máté 3. a
  • Czika Levente 4. c
  • Nagy Bence 4. c
  • Gulyás Blanka 4. c
  • Gulyás Kinga 4. c
  • Pajor Mara 4. c
  • Székely Zoltán 7. b
  • Tóth Nikolett 7. b
  • Molnár Lili 7. b
  • Buzás Zita 5. c
  • Kőszegi Alexandra 1. b
  • Balázsi Hajnalka 1. b
  • Abonyi Alexa 3. a
  • Száva Lili Viktória 3. a

Igazgatói Dicséret versenyekért 2018. 02. 23-ig

  • Jakab Dániel 5. c Nemzetközi versenyen korosztályában ezüst és bronz, 14 évesek között aranyérmes lett
  • Jakab Dániel 5. c Területi birkózásaranyérem + kupa
  • Jakab Roland 2c birkózásTerületi birkózásaranyérem + kupa

Érd Kiváló Diákja Für Alexandra és Czinege Regina 8. a

Bolyai angolverseny I. forduló írásbeli –       I. Für Alexandra 8.a

                                                                       II. Czinege Regina 8.a

II. forduló szóbeli: III. Für Alexandra (Regina betegség miatt nem tudott elmenni)

Nemzetközi Láncreakció 21 ország részvételével – III. hely – készítették a 6. és nyolcadik évfolyamosok

Kosárlabda IV. korcsoport – lány – Körzeti Diákolimpia – II. hely

  • Bácsi Réka Petra
  • Bánki Dóra
  • Fazekas Laura Ágnes
  • Gál Melinda
  • Gréger Beáta
  • Józsa Anikó
  • Mágori Fanni magdolna
  • Matyasovszky Nelli
  • Orsós Mária
  • Süveges Dóra Vanessza
  • Szöllősi Gréta

Kosárlabda IV korcsoport – fiú – Körzeti Diákolimpia II. hely

  • Borbély Balázs
  • Józsa Márton
  • Karmacsi benedek
  • Mágori Ferenc Ferdinánd
  • Nagy Zsombor Dénes
  • Palatinski Roland
  • Pásztor berzsián
  • Pintér Péter gergő
  • Torma András

Kézilabda III. korscoport – fiú – Körzeti diákolimpia II. hely

  • Andó-Albert bence
  • Balogh Attila Kristóf
  • Farkas bence
  • Kertész Ádám
  • Kolonics Imre
  • Labranyenkó Gábor
  • Lakatos Krisztián
  • Mórocz Ádám
  • Pusztai Roland Róbert
  • Sipos Barnabás
  • Szakács Levente
  • Torma Balázs

Országos levelező verseny

Heber Áron 1. b

Matematika

Ezüst

 

Környezetismeret

Arany

Tamaska Boglárka 1. c

Matematika

Arany

 

Környezetismeret

Ezüst

 

Irodalom, szövegértés

Arany

Bere Ábel 4. c

Matematika

Arany

 

Anyanyelv

Ezüst

Heber Enikő 4. a

Matematika

Ezüst

 

Környezet

Ezüst

Spekker Boglárka 4. a

Angol

Arany

 

Anyanyelv

Arany

Hujber Kitti Andrea 5. b

Matematika

Bronz

Kun Nikolett 5. b

Anyanyelv

Bronz

 

Jakab Dániel 5.c   2 arany érem szumóban országos verseny

Suli Kézilabda utánpótlás fiúcsapat – III. hely – 5. b

  • Balogh Attila
  • Farkas Bence
  • Lakatos Krisztián
  • Szakács Levente
  • Sipos Barnabás
  • Kolonics Imre
  • Labranyenkó Gábor
  • Mórocz Ádám

Tankerületi helyesírási verseny

  •  Lévai Krisztina 4. a – III. hely

Tankerületi „Nyelvünkben élünk” verseny

  • Jurkovics Flóra 5. c – I. hely
  • Für Alexandra 8. a – III. hely
  • Kertész Levente V. hely

Tankerület számítástechnika verseny – I. hely

Karmacsi Benedek – Zafir Máté – Tóth Nikolett 7. b

Költészetnapi rajzpályázat városi Csuka Zoltán Könyvtár szervezésében

1 helyezett: Bakos Anett 6. c

Dicséretet kaptak:

  • Kukla Enikő 6. c

  • Kainráth Rebeke 6. a

  • Csutár Virág 6. a

  • Nagy Zsófia 6. a

Berczik Sára emlékverseny – balett – gyermek kategóriában

  1. hely Szöllösi Lilien 4. b

 

75 ötösért április 24-ig:

  • Jurkovics Flóra 5. c
  • Kovács Bence 2. a
  • Dávid Dániel 2. a
  • Kelemen Kata 2. a
  • László Blanka 1. b
  • Várbíró Dávid 1. b
  • Balogh Mirella 1. b
  • Varró Anna 1. b
  • Für Alexandra 8. a
  • Kukla Balázs 4. b
  • Csepela Tamás 4. b
  • Sziva Ádám 1. b
  • Nagy Bianka Flóra 1. b
  • Veres Péter 1. b
  • Vadászi Rómeó 7. a
  • Németh Fruzsina 5. c
  • Jakab Roland 2. c
  • Klein Szonja 2. c
  • Petermann Attila 5. b
  • Varsányi barnabás 2. c
  • Balogh Kiara 2. c
  • Kovács Karolina 1. b
  • Dobó Bíborka Viktória 1. a
  • Nagy Botond Olivér 1. a
  • Klein Emma Lilla 1. a
  • Immink-Kapuvári Charlotte 1. a
  • Makai Nóra 2. b
  • Kovács Levente 3. b
  • Kovács Kinga Viktória 3. b
  • Ivacson gerzson 3. b
  • Füleki Vivien Vanessza 3. b
  • Gasparin Péter 2. c
  • Fülöp Nóra 2. b
  • Immink-Kapuvári Noelle 2. b
  • Makk Olivér 6. c
  • Sztruga Jázmin 5. c
  • Kóczé Klaudia 5. c
  • Kertész Ádám 5. c
  • Czifra Viktória 4. b
  • Varga Zsanett 4. b
  • Fódi Hanna 4. b
  • Koncz Panna 4. b
  • Furika Huba János 4. b
  • Marjsai Zsombor 1. a
  • Szakács levente 5. b
  • Nagy Natália 1. a

 

Közösségi munkáért

  • Kun Tibor 2. c

Tudásbajnokság megyei döntője

Heber Áron 1. b

Matematika

9.

 

Környezetismeret

4.

Heber Enikő 4. a

Matematika

25.

 

Környezet

24.

Spekker Boglárka 4. a

Anyanyelv

18.

Hujber Kitti Andrea 5. b

Matematika

30.

 

Tankerületi „szépolvasási” verseny a Gárdonyiban – Jurkovics Máté 3. a – I. hely

Országos Időutazó ötfordulós történelmi levelezős verseny

Andó-Albert Bence 5.a

5.-6. osztályos csapatverseny

14.

Nagy Marcell 5. a

 

14.

Tóbi Bettina 5. a

5.-6. osztályos csapatverseny

45.

Tóth Zsófia 5. a

 

45.

 

 

75 ötösért

Bugyinszki Enikő 2. b

Bere Ábel 4. c

Buszka Noémi 4.c

Gergely jessika 4. c

Kada Eszter 4. c

Molnár Csenge Lilla 4. c

Lakatos Balázs 4. c

Karmacsi Benedek 7. b

Szanyi Bianka 7. b

Lakatos Lorenzó 7. b

Süvegjártó Zsombor 3. c

Dobler-Pete Léna 5. c

Tiringer Máté 5. c

Nyírő Dóra 1. b

Vida Viktória Csenge 1. a

Bárdi Zselyke 1. a

Andó-Albert Zalán 1. a

Veisz-Kovács Gergő 1. a

Boldizsár Olivér 1.a

Tóbi Bettina 5. a

Czika Lilla 5. a

Bozsó Emese 5. a

Pusztai Roland 5. a

Szabó Alex 5. a

Torma Balázs 5. a

Józs a Anikó 7. c

Nagy Gábor 7. c

Majoros Máté 6. b

Gréger Beáta 6. b

Kovács Kamilla 6. b

Nagy Blanka Flóra 3. c

Krajcsovics Tamara 3. c

Kiss Boglárka 3. c

Páter Georgina 7. a

Kolcsár Botond 6. b

Lakatos Krisztián 5. b

Simon Gergő 7. c

Góré Lilien 3. c

Fürst Bianka 5.c

Klein Szonja 2. c

Rakvács Szofi 7. c

Nagy Bálint 5. c

Jakab Zétény 5. c

Zádori Patrik 4. c

Vadász Roxána 6. a

Jeleni Evelin 6. a

Mórocz Ádám 5. b

Buzás Hanna 2. c

Kormány Barnabás 2. c

Fridrich Márk 2. c

Biró Viktória 2. c

Bacskai Gergő 2. c

Kiss Antónia 5. c

Borbély Evelin 3. a

Tóth Zsófia 4. c

Ágoston Dominik 4. c

Farkas Bence 5. b

Mikó Anita 5. b

Csurán Elezius 5. b

Marton István 4. c

Labranyenkó Gábor 5. b

Székely Dominik 5. b

Zavwalich Jázmin 5. b

Kecskeméti Krisztina 5. b

 

150 db ötös

Tót Nóra 5. c

Andó-Albert Bence 1. a

Farkas Bence Zsolt 4. b

Molnár Csenge Lilla 4. c

Schunk Annamária

Immink-Kapuvári Sharlotte 1. a

Makai Nóra 2. c

Fódi Hanna 4. b

Bacskai Szabolcs 4. c

Gulyás Blanka 4. c

Nagy Bence 4. c

Pajor Hajnalka Mara 4. c

Siró Benjámin 4. c

Czika Levente 4. c

Csurán Ezékiel 5. b

Sipos Barnabás 5. b

Hujber Kitti 5. b

Nagy Marcell 5. a

Kada Eszter 4. c

Pettermann Attila 5. b

Für alexandra 8. a

 Szakács Levente 5. b

Kun Nikolett 5. a

 

Közösségi munkáért

Fürst Bianka 5. c

Kovács Márton 6. c

Nogula Jázmin 2. c

Hujber Márton 2. c

Nagy Bálint 5.

Tót Nóra 5. c

Buzás Zita 5. c

Kaszás Karina 5. c